Poprzez wdrożenie wielu systemów obrotu tekstyliami w szpitalach oraz zakładach opieki zdrowotnej Polytex Technologies przyczyniło się do wyeliminowania problemu braków odzieży medycznej, oraz pomogło w kontroli nad zakażeniami.Pracownicy administracyjni w szpitalach oraz zakładach opieki zdrowotnej ciągle poszukują rozwiązania które obniży koszty, podniesie wydajności oraz skuteczność pracy. Obsługa tekstyliów, wydawanie ubrań chirurgicznych oraz zarządzanie odzieżą są dziedziną, gdzie automatyzacja może przynieść wielkie korzyści. I tu pojawiamy się my.

Polytex Technologies oferuje zautomatyzowane systemy zarządzania tekstyliami które mogą zostać wdrożone w dopiero powstających, lub istniejących jednostkach medycznych. Nasze systemy składają się z urządzeń o małych wymiarach zewnętrznych, które mogą zostać umieszczone prawie wszędzie, także przy wejściach do jednostek, bądź przy salach operacyjnych.

Z zautomatyzowanym i zoptymalizowanym zarządzaniem tekstyliów, zakłady opieki zdrowotnej są w stanie zapewnić dostęp do odzieży przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, redukując przy tym zapotrzebowanie. Personel może się skupić na swojej pracy, nie tracąc czasu na szukanie czystej odzieży o odpowiednim rozmiarze.

ts.