Zautomatyzowany system obrotu tekstyliami firmy Polytex może być zastosowany w jednostkach opieki zdrowotnej, a także w hotelach by zapewnić odpowiednią kontrolę i zarządzanie obrotem odzieżą służbową i ręcznikami dla gości.
Z zautomatyzowanym, prostym w użyciu systemem obrotu tekstyliami branża hotelowa może zoptymalizować wydajność oraz podnieść zadowolenie gości.

Ręczniki:

W celu zarządzania i kontroli zużycia ręczników przez gości, urządzenia Polytex mogą zostać ustawione blisko basenów lub siłowni. Goście hotelowi mogą używać klucza od ich pokoju, by pobrać czysty ręcznik, a następnie zwrócić zużyty. Zwiększy to wydajność, oraz uniemożliwi porzucanie zużytych ręczników i ich kradzież.

Ubrania służbowe:

Ubrania służbowe są ważnym czynnikiem w ogólnym zadowoleniu gościa, oraz wiele mówi o organizacji w hotelu. Odpowiednie zarządzanie ubraniami służbowymi pokazuje gościom profesjonalizm i solidność. Ze względu na dużą różnorodnością działów i obowiązków pracowników, potrzebnych jest wiele rodzajów ubrania, w związku z tym trzeba zwrócić szczególną uwagę na wszystkie aspekty przy wdrażaniu programu hotelowej odzieży.

Z Polytex Technologies, możesz czerpać zyski z pełnej kontroli i monitoringu oraz dostępności 24 godziny na dobę odzieży służbowej, co zapewni większe zadowolenie gości.